Революція в опалювальних системах

Як вибрати котел?
При виборі газового котлу у ваш будинок варто звернути увагу на мінімальний рівень потужності, на якому зможе працювати пристрій — це дозволить знизити споживання газу й підвищити довговічність. Тому, потрібно знати заздалегідь, якою потужністю котел (10 кВт, 15 кВт і 30 кВт),  зможе нам підійти.  Наприклад: при висоті стелі 2,7 і площею  10 м2 — нам знадобитися 1 кВт використовуваної потужності . Потужність  може бути збільшена або зменшена приблизно до + — 20% залежно від тепловтрат будинку. Якщо будинок гарно ізольоване (передбачена система теплоізоляції стіни 10 см полістиролу / мінеральної вати, 15 -20 см утеплення покрівлі, установлені пластикові вікна), то  можемо використовувати котел низької теплової потужності. Якщо ваш будинок погано ізольований, ми повинні брати до уваги показник 10м2 = 1 кВт і+ 20%.  Наприклад для будинку розміром 140 м2 — потужність повинна становити приблизно 14 кВт.
, Революція в опалювальних системах
Гаряча вода. Потрібно заздалегідь знати, яким буде попит на гарячу воду? Отут питання набагато складніше. Ми повинні вирахувати, скільки людей будуть використовувати гарячу воду, як і в яких обсягах вона буде використовуватися.

Перш ніж купити котел вам попередньо потрібно розв’язати, де він буде встановлений.

Установка у ванній кімнаті. Якщо котел повинен працювати для центрального опалення й гарячого нагрівання води, одне із кращих місць для розміщення підійде ванна кімната. Але тут будуть певні обмеження. Насамперед, апарат не повинен займати багато місця.  Якщо ви розв’яжете поставити котел у ванній кімнаті, також не забудьте купити котел із закритою камерою згоряння, тому що він не тягне повітря із приміщення, де він перебуває. Це дуже важливо, тому що в противному випадку був би необхідний напрямок потокового повітря.

, Революція в опалювальних системах

Кухня. У кухні, ми можемо встановити котел з більшим обсягом (стоячий, настінний), який буде забезпечувати необхідна кількість гарячої води й теплом.  Якщо ваша кухня не занадто велика, то краще придбати настінний з невеликими габаритними розмірами, щоб його можна було помістити в кухонну шафу, тоді ви зможете ідеально вписати в стиль кухонних меблів, але, щоправда, зараз роблять котли настільки естетично, що вони прекрасно сполучаються з більшістю інтер’єрів.
Підсобне приміщення. Найчастіше опалювальне встаткування встановлюють у спеціально побудовані хоз. приміщеннях, де, як правило, уже враховані всі розміри для ефективного використання опалювальної системи.

Газовий конденсаційний котел
У комбінації із сучасними інноваційними розробками, конденсаційний котел дозволяє підтримувати стабільну температуру без перегріву кімнату, це забезпечує не тільки комфорт, але й низькі витрати на опалення. Хоча вони коштують дорожче, чим звичайні, вони все-таки поступово заміняють їх, тому що вони споживають менше паливної сировини. Екологічно чисті газові конденсаційні, підходять практично для будь-якого застосування — від автономного домашнього обігріву до промислових будинків.

Високо ефективний конденсаційний котел середньої потужності має чудову можливість забезпеченням тепла в будь-яких будинках, знижує витрати на опалення й зводить до мінімуму викиди. Компактна конструкція дозволяє його з легкістю використовувати практично скрізь. Елегантний і привабливий дизайн — це доповнення до багатьом перевагам сучасних технологій і пристроїв, опалювальні представлені мають гарний вигляд і естетично.

Економічна й надійна експлуатація опалювальної системи із цифровою системою керування система, що це настроюється для кожної потреби, реалізує всі відомі стратегії керування й варіанти використання.

Камера згоряння
Конденсаційні оснащені закритою камерою згоряння, у той час як звичайний можуть бути із закритою або відкритою камерою згоряння.  У випадку відкритою камерою згоряння, котел всмоктує повітря з кімнати. Для забезпечення правильного потоку в стіні повинна бути вбудовані вентиляційні ґрати (недоліком цього розв’язку є охолодження приміщення).
Усі частини встаткування в контакті з конденсатом стійкі до корозії, тому виконані з нержавіючої сталі, яка має більш низьку теплопровідність, чому сплав алюмінію й кремнію.

Основні переваги:

висока експлуатаційна надійність і тривалий термін служби

високі стандарти продуктивності

знижує витрати на опалення й зводить до мінімуму викиди

зниження витрати палива й електроенергії через, що модулюють пальники

припустимий робочий тиск до 6 бар дозволяє використовувати котел у висотних будинках

легкий і швидкий монтаж

усуває вібрації й шум «тиха робота», що особливо важливо для житлових будинків, офісів, готель і т.д.,

конденсаційні  на газі більш економічні у відмінності від традиційних

передбачені високі стандарти продуктивності

автоматизація керування — це спосіб, який дає можливість скоротити витрати на опалення.