Новини у фото

Теги: життя стільці кімнати, сучасні стільці, меблі для невеликих квартир, дизайнер меблів, дизайнер стільці, сучасні стільці, дизайнер стільці, срібні крісла, срібло меблі, оригінальні стільці, крісло, Мілані Тижню дизайну 2011, Заха Хадид, меблі для будинку, футуристичні меблі, футуристичного крісла, шафи Меблі, розкішними меблями.

Плетена куля

, Новини у фото
Розроблений Тімом Керпе, виріб поєднує в собі сучасний дизайн і комфорт.
Плетена біла куля створює затишне містечко для людини — це справжній, одномісний міні номер. Круглий отвір «вікно», через який ви можете побачити вибрану точку.
Шар лежить на тонкій металевій рамі і може бути встановлений під будь-яким кутом. Наявність спеціального чохла сприяє захисту від занадто сильного сонця або дощу. Це крісло ідеально підходить для балкона, заднього двору, саду.

Примарні сидіння

, Новини у фото
Автор весняної колекції меблів італійської компанії Esedra. Створили унікальну колекцію незвичайних меблів. У колекцію входять стільці, табурети і столи,  зроблені з хромованої або забарвленої сталі.
Меблі дуже симпатичні. Їх мінімальна, майже прозора форма надає їм елегантність і оригінальність. Така мебель можуть бути з успіхом використана у вітальні, офісі або в саду.

Невидиме крісло Affinity

, Новини у фото
Розробив Бен Алан Джонс.
Коли стілець в кімнаті, він повністю невидимим. Як тільки хтось наближається до стільця, він починає блимати яскравим світлом. Невидимий стілець зроблений з акрилу. Спеціальне покриття відбиває образ довкілля. Відповідальні за світіння датчики, приводи і світлодіоди встановлені усередині стільця.
Футуристичний стілець.

, Новини у фото
Новий проект відомий дизайнера Заха Хадид.
Ці футуристичні крісла, нагадують сучасніші скульптури, були представлені цього року на виставці в Мілані.

Колода і стілець

, Новини у фото
Спільна робота сучасний дизайнерів і лісорубів, представила прекрасну лавку з колоди на три персони. Такий виріб широко почали використати в оформленні своєї садової ділянки.

Интернет магазин советов в выборе мебели Emarket-mebel.ru